.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            18 октября 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter

Transportweek 2019
   ..    C конвейера сошел 400-тысячный автомобиль    ..    Лучший клиентский опыт для e-commerce от DPD    ..    Boeing разрабатывает условно новый грузовой самолет    ..    Средняя вместимость неуклонно растет    ..    Maersk нужна только компенсация    ..    Объем контейнерных перевозок на пространстве 1520 вырос на 14,3%    ..    Линейку грузоподъемной техники Konecranes пополнит оборудование нового поколения    ..    Сергей Румас: ситуация с экспортом непростая    ..    ПГК ускорила оборот вагонов на ПривЖД    ..    Ростех разработал «умную» систему транспортного видеомониторинга    ..    «РЖД Логистика» ожидает заметный рост выручки за 2019 год    ..    Находкинский МТП завершил работы по наращиванию пылеветрозащитных экранов    ..    Терминал протестует    ..    Пока обойдутся без генерального    ..    Utair открывает мобильные онлайн-кассы в аэропортах


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

LKW Walter Rus
LKW Walter
VIA LATVIA
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

easyJet paziņo par ievērojamu paplašināšanos Francijā

  08.10.2007    

Eiropas vadošā zemo cenu aviolīnija easyJet paziņojusi par ievērojamu paplašināšanos Francijā. Līdz ar to tā kļūs par Francijas vienīgo nozīmīgāko zemo cenu aviolīniju un valsts otro lielāko avio pārvadājumu kompāniju.
Aviokompānija atvērs savu 18 un 19 bāzi Parīzes Šarla de Golla un Lionas lidostās 2008. gada pavasarī, kas atspoguļo easyJet stratēģiju lidot no lielākajām lidostām, lielākajos Eiropas tirgos.
Sākotnēji easyJet papildinās floti Francijā ar piecām lidmašīnām, no kurām trīs atradīsies Parīzē un divas Lionā. Tās darbosies 13 maršrutos, nodrošinot simtiem darba vietu pilotiem, apkalpei un citu pakalpojumu sniedzējiem. Aviokompānija paredz, ka tā pārvadās vairāk kā 6 miljonus pasažieru Francijas lidostās 2007. gadā un papildus 2 miljonus 2008. gadā līdz ar jauno bāzes vietu atvēršanu.
Šis paziņojums ir daļa no ilgtermiņa izaugsmes stratēģijas Francijā, kas paredz 600 miljonu eiro ieguldījumu nākamajos četros gados. easyJet plāno bāzēt 20 lidmašīnas un pārvadāt 12 miljonus pasažieru līdz 2011. gadam. Līdz tam laikam easyJet lidos vairāk kā 80 maršrutos uz un no Francijas, un aviokompānijā strādās gandrīz 1000 darbinieku.
Trīs pavisam jaunas Airbus A319 lidmašīnas, būvētas Airbus bāzē Tulūzā, tiks bāzētas Parīzes Šarla de Golla lidostā no 2008. gada februāra, tādējādi papildinot patreizējo easyJet sešu lidmašīnu floti Parīzes Orlī lidostā. Bāzes atvēršana de Golla lidostā dos iespēju easyJet atvērt sešus jaunus vietējos un starptautiskos reisus (uz Bjaricu, Oporto, Venēciju, Hamburgu un Krakovu) Francijas galvenajā lidostā un nostiprināt easyJet pozīcijas Francijas galvaspilsētā.
easyJet otrā bāze Francijā tiks atvērta Lionas Sent-Ekziperī lidostā. Sākotnēji divi jaunie Airbus A319 sāks darbu no 2008. gada aprīļa un lidos septiņos vietējos un starptautiskos maršrutos (Bordo, Tulūza, Casablanka, Marakeša, Venēcija, Porto, Lisabona).
Pateicoties Lionas bāzei, easyJet kļūs par pirmo zemo cenu aviokompāniju, kas piedāvās vietējos lidojumus no reģionālajām lidostām Francijā, kas ir būtiski šo reģionu ekonomiskajai izaugsmei.
Pēdējos gados Francija ir kļuvusi par nozīmīgu easyJet tirgu. Aviokompānijai jau ir 50 maršruti Francijā un 40 lidojumi ikdienu no un uz Parīzi. Tomēr zemo cenu kompānijas pārstāv tikai 17% no Francijas tirgus, salīdzinājumā ar vidēji 33% Eiropā. Tāpēc Francijas gaisa satiksmes tirgū joprojām trūks pieejami tiešie gaisa savienojumi, kas rada easyJet plašas iespējas.
Uzstājoties preses konferencē Lionā, easyJet vadītājs Endijs Harisons (Andy Harrison) uzsvēra:
“Šis paziņojums ir tikai pirmais solis mūsu ieguldījumā, lai dubultotu mūsu klātbūtni Francijā līdz 2011. gadam, kā arī sniegtu priekšrocības Francijas ceļotājiem un plašākai sabiedrībai. Mēs iesaistīsim kompānijas darbā Francijas cilvēkus, un visi pasažieri varēs lidot ar Airbus bāzē Tulūzā ražotām lidmašīnām. Nav brīnums, ka mēs uzskatām sevi par Francijas zemo cenu aviokompāniju.”
easyJet jau tagad lido vienpadsmit maršrutos no de Golla lidostas uz Lielbritāniju, Šveici, Spāniju, Portugāli un Nicu. No Lionas piecos maršrutos uz Londonu, Berlīni, Madridi, Barselonu un no šīs ziemas uz Romu... поиск ..