.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            19 января 2020

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter

TransLogistica 2020
   ..    В портах российской Балтики - опасный тренд    ..    В Сочи состоялась первая встреча представителей таможенных служб России и Турции    ..    В Самарской таможне подвели итоги работы за 2019 год    ..    «ПЭК» открывает «единое окно» международной логистики    ..    Продажи автомобилей Ford Transit увеличились на 4,2% по итогам 2019 года    ..    Итоги внешней торговли СЗФО за 11 месяцев 2019 года    ..    Стригино в 2019 году обслужил более 1,1 млн пассажиров    ..    Рейс из Новосибирска в Воронеж стал круглогодичным    ..    Международный аэропорт Сочи обслужил около 6,8 млн пассажиров в 2019 году    ..    В Москве обсудили вопросы транспортного сотрудничества России и Дании    ..    Железная дорога дотянется до новых терминалов    ..    В полтора раза увеличится пропускная способность станции Тайшет    ..    РЖД-Белозёров - встреча с министром Финляндии    ..    На 10% сократилась аварийность на федеральных дорогах Подмосковья в 2019 году    ..    Индексация тарифа госсистемы «Платон»


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

LKW Walter Rus
VIA LATVIA
LKW Walter
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

Baltkrievus interesē Latvijas ostas

  12.10.2007    

Šī gada 9.oktobrī Rīgā notika Latvijas – Baltkrievijas Starpvaldību komisijas ekonomiskās, zinātniskās un tehniskās sadarbības jautājumos 3.sēde, kuras noslēgumā šorīt tika parakstīts sēdes protokols.
Sēdi vadīja Latvijas Republikas Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Kaspars Gerhards un Baltkrievijas ekonomikas ministrs NikolajsZaičenko. Iepriekšējā Latvijas – Baltkrievijas Starpvaldību komisijas ekonomiskās, zinātniskās un tehniskās sadarbības jautājumos sēde norisinājās 2006.gada 26. – 27.oktobrī Minskā.
Starpvaldību komisijas laikā abu valstu eksperti pārrunāja dažādus ekonomiskās sadarbības jautājumus. Sarunu laikā būtiska nozīme tika pievērsta sadarbības aktivizēšanai transporta sfērā – par kopēju infrastruktūras projektu realizāciju, par iespējamām naftas piegādēm caur Ventspils ostu, par dzelzceļa kontrolpunkta Bigosova – Indra modernizāciju, kā arī par sadarbību autopārvadājumos.
Vienlaikus tika pārrunāta sadarbība tādās jomās kā uzņēmējdarbība, farmācijas nozare, sports, sertifikācija būvniecības jomā, lauksaimniecība, tūrisms un zinātniski – tehniskā sadarbība, kā arī citas perspektīvās jomas turpmākās tirdznieciski – ekonomiskās sadarbības attīstībai.
Notika arī Latvijas – Baltkrievijas Starpvaldību komisijas ekonomiskās, zinātniskās un tehniskās sadarbības jautājumos 3.sēdes protokola parakstīšana, kā arī tika parakstīts nodomu protokols starp A/s Grindeks Borisovas medicīnisko preparātu rūpnīcu un koncernu Belbiofarm un sadarbības līgums starp Latvijas Darba devēju konfederāciju un Nekomerciālo organizāciju apvienību „Uzņēmēju un rūpnieku konfederācija”.
Starpvaldību komisija ir izveidota Latvijas Republikas valdības un Baltkrievijas Republikas valdības ekonomiskās, zinātniskās un tehniskās sadarbības līguma ietvaros. Tās mērķis ir nodrošināt sekmīgu līguma īstenošanu.
Starpvaldību komisijas galvenie uzdevumi ir savas valsts likumu ietvaros un, ņemot vērā savas starptautiskās saistības, veikt visus pasākumus, lai attīstītu un stiprinātu ekonomisko, zinātnisko un tehnisko sadarbību visās nozarēs, kas uzskatāmas par abpusēji interesējošām un izdevīgām. Šī sadarbība kopumā ir virzīta uz ekonomisko saišu stiprināšanu un daudzveidību starp Latviju un Baltkrieviju, kā arī ekonomiskās sadarbības veicināšanu starp uzņēmumiem, ieskaitot arī mazos un vidējos uzņēmumus, ar mērķi sekmēt investīciju piesaisti, kopuzņēmumu veidošanu un cita veida sadarbību starp tām. Komisijas sēdes notiek ne retāk kā reizi gadā. Komisijas lēmumi ir rekomendējoši atbildīgajām institūcijām.
.. поиск ..