.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            19 мая 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter

SmartTRANSPORT
   ..    Смоленская таможня пополнила бюджет страны на 56,6 миллиардов рублей    ..    ЕЭК поддерживает снижение таможенных пошлин на комплектующие для электромобилей    ..    В апреле доля airBaltic на рынке в Риге составила 59%    ..    Контейнерооборот ЗАО «КТСП» в I квартале вырос на 20 % до 202,3 тыс. TEUs    ..    Грузооборот АО «Таганрогский морской торговый порт» снизился на 3%    ..    Брюссель начал испытания беспилотного шаттл-автобуса    ..    Нава-Шева продолжает расширяться    ..    На Nissan Skyline появится система помощи водителю нового поколения ProPILOT 2.0    ..    Шаг в верном направлении    ..    Малый ход решает не те проблемы    ..    Нападений стало значительно меньше    ..    GMI прогнозирует существенный рост    ..    Рост перевозок ПГК по Горьковской магистрали обеспечил «Мордовцемент»    ..    Turkish Airlines открывает пять бизнес-залов в новом Аэропорту Стамбула    ..    Аудит Volkswagen в Группе ОАТ


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

LKW Walter Rus
LKW Walter
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

AIR FRANCE KLM palielina kapacitāti

  17.10.2007    

Ziemas sezonā aviokompānija AIR FRANCE KLM palielinās savu kapacitāti, īpaši garo pārvadājumu tīklā. “Mēs piedāvājam klientiem vēl vairāk iespēju pārvietoties nozīmīgos biznesa reģionos”, saka Olivjē Ours /Olivier Hours/ AIR FRANCE KLM Ziemeļeiropā komercdirektors.
2007./ 2008.gada ziemas sezonā ievērojami tiks palielināta AIR FRANCE KLM lidaparātu sēdvietu kapacitāte - kopumā par 5,2%, kā ietvaros par 6,2% garajos pārvadājumos un par 1,8% - īso un vidējo pārvadājumu tīklā. Primāri aviokompānija KLM kapacitāti nostiprina Tuvajos Austrumos, kā arī savos transatlantiskajos maršrutos sadarbībā ar Northwest. AIR FRANCE fokusējas uz maršrutiem Latīņamerikā, Āfrikā un Āzijā. Vidējo pārvadājumu tīklā AIR FRANCE KLM palielina kapacitāti par 1,8%, kas aviokolīnijai AIR FRANCE nozīmē biežākus lidojumus uz Londonu un Ziemeļāfriku, savukārt KLM – uz Ziemeļeiropu un Austrumeiropu.
“Mēs nostiprinām savus pakalpojumus nozīmīgos biznesa reģionos, tādos kā Tuvie Austrumi un Latīņamerika. Ievērojot šeit intensīvi notiekošās biznesa aktivitātes un no tām izrietoši pieaugošo pasažieru pieprasījumu, mēs šos reģionus vērtējam kā ļoti nozīmīgus nākotnes tirgum. Tieši šī iemesla dēļ mēs attīstām, piemēram, mūsu vismodernāko lidojumu uz Golfa reģionu”, saka Olivjē Ours /Olivier Hours/ AIR FRANCE KLM Ziemeļeiropā komercdirektors.

Palielināta kapacitāte ziemeļos

AIR FRANCE KLM turpinās uzlabot arī Eiropas tīklu ieviešot biežākus lidojumus uz tādiem galamērķiem kā Stavangera, Tallina, Barselona un Maskava, kas izraudzīti vadoties no pasažieru pieprasījuma tendencēm vasaras grafikā. AIR FRANCE KLM pēdējo gadu laikā ir bijusi stabila izaugsme Ziemeļu reģionā; uz to norāda pasažieru skaita pieaugums, biežāki lidojumi un uzlabota klientu funkcionalitāte, piemēram, mobilās reģistrēšanās iespējas un interneta funkcijas.
Apvienotās aviolīnijas turpina uzlabot arī savus lidaparātus. Tas ietver jaunos Boeing 77-300ER lidaparātus lidojumos uz Dubaju, San Paulu un Johannesburgu, kā arī jau aizsākto salonu pārveidošanu uz KLM MD-11 un Boeing 747-400 Pasaules Biznesa Klasi. Pasažieri, kas izmantos šos lidaparātus, varēs izbaudīt tās pašas „lie-flat” sēdvietas un uzlaboto iekšējo izklaides sistēmu kāda ir uz Airbus A330-200 un Boeing 777-200 klajiem.
.. поиск ..