.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            21 июля 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter

PRO MOTION EKSPO 2019
   ..    Уточнён порядок осуществления международных перевозок российскими перевозчиками    ..    Запрет перенесен на полгода    ..    На 44% увеличился пассажиропоток в морском пункте пропуска Петропавловск-Камчатский    ..    DPD в России: доставка крупногабарита до квартиры теперь и в вашем городе    ..    Лонг-Бич в большом минусе    ..    Hapag-Lloyd запускает индоевропейский сервис    ..    Qatar Airways будет летать в Ботсвану    ..    АО «ФГК» и АО «Алтайвагон» заключили контракт    ..    АО «ОТЛК ЕРА» сохраняет положительную динамику объемов перевозок    ..    "Укрзализныця" будет развивать модель грузоперевозок precision railroading    ..    "Лемтранс" перевез 25 млн тонн грузов за полгода    ..    Deutsche Bahn решил вопрос с качеством ICE 4    ..    Грузооборот российских портов в июне 2019 увеличился на 5,5%    ..    БелАЗ поставит 11 самосвалов угольной компании "Южный Кузбасс"    ..    РС: итоги конференции по правилам для рыболовных судов 2019


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

LKW Walter Rus
LKW Walter
VIA LATVIA
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

AIR FRANCE KLM palielina kapacitāti

  17.10.2007    

Ziemas sezonā aviokompānija AIR FRANCE KLM palielinās savu kapacitāti, īpaši garo pārvadājumu tīklā. “Mēs piedāvājam klientiem vēl vairāk iespēju pārvietoties nozīmīgos biznesa reģionos”, saka Olivjē Ours /Olivier Hours/ AIR FRANCE KLM Ziemeļeiropā komercdirektors.
2007./ 2008.gada ziemas sezonā ievērojami tiks palielināta AIR FRANCE KLM lidaparātu sēdvietu kapacitāte - kopumā par 5,2%, kā ietvaros par 6,2% garajos pārvadājumos un par 1,8% - īso un vidējo pārvadājumu tīklā. Primāri aviokompānija KLM kapacitāti nostiprina Tuvajos Austrumos, kā arī savos transatlantiskajos maršrutos sadarbībā ar Northwest. AIR FRANCE fokusējas uz maršrutiem Latīņamerikā, Āfrikā un Āzijā. Vidējo pārvadājumu tīklā AIR FRANCE KLM palielina kapacitāti par 1,8%, kas aviokolīnijai AIR FRANCE nozīmē biežākus lidojumus uz Londonu un Ziemeļāfriku, savukārt KLM – uz Ziemeļeiropu un Austrumeiropu.
“Mēs nostiprinām savus pakalpojumus nozīmīgos biznesa reģionos, tādos kā Tuvie Austrumi un Latīņamerika. Ievērojot šeit intensīvi notiekošās biznesa aktivitātes un no tām izrietoši pieaugošo pasažieru pieprasījumu, mēs šos reģionus vērtējam kā ļoti nozīmīgus nākotnes tirgum. Tieši šī iemesla dēļ mēs attīstām, piemēram, mūsu vismodernāko lidojumu uz Golfa reģionu”, saka Olivjē Ours /Olivier Hours/ AIR FRANCE KLM Ziemeļeiropā komercdirektors.

Palielināta kapacitāte ziemeļos

AIR FRANCE KLM turpinās uzlabot arī Eiropas tīklu ieviešot biežākus lidojumus uz tādiem galamērķiem kā Stavangera, Tallina, Barselona un Maskava, kas izraudzīti vadoties no pasažieru pieprasījuma tendencēm vasaras grafikā. AIR FRANCE KLM pēdējo gadu laikā ir bijusi stabila izaugsme Ziemeļu reģionā; uz to norāda pasažieru skaita pieaugums, biežāki lidojumi un uzlabota klientu funkcionalitāte, piemēram, mobilās reģistrēšanās iespējas un interneta funkcijas.
Apvienotās aviolīnijas turpina uzlabot arī savus lidaparātus. Tas ietver jaunos Boeing 77-300ER lidaparātus lidojumos uz Dubaju, San Paulu un Johannesburgu, kā arī jau aizsākto salonu pārveidošanu uz KLM MD-11 un Boeing 747-400 Pasaules Biznesa Klasi. Pasažieri, kas izmantos šos lidaparātus, varēs izbaudīt tās pašas „lie-flat” sēdvietas un uzlaboto iekšējo izklaides sistēmu kāda ir uz Airbus A330-200 un Boeing 777-200 klajiem.
.. поиск ..