.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            24 августа 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter

PRO MOTION EKSPO 2019
   ..    DACHSER удлиняет свои автопоезда в Чехии    ..    Перевозки пассажиров в сообщении со странами дальнего зарубежья выросли почти на 13 %    ..    На пункте пропуска увеличился пассажиропоток    ..    Isuzu открыла в России 10 новых дилерских центров    ..    Литва затруднит таможенное оформление    ..    Ravon возобновляет поставки автомобилей в Россию    ..    На ДВЖД обсудили организацию перевозки грузов и выгрузку в Приморских портах    ..    Свердловская железная дорога увеличила объем отправки грузов    ..    «Волга-Днепр» проведет реструктуризацию    ..    Необходимо выработать комплексный подход    ..    В Украине на 21 августа собрано 38,9 млн т зерна нового урожая    ..    Вагоноколесные мастерские Одесса-Застава І сформировали 930 колесных пар    ..    Solaris выходит на первое место    ..    Привлекаем инвестиции на Балтийском транспортном форуме    ..    FlixBus объявила о расширении международной автобусной сети


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

VIA LATVIA
LKW Walter Rus
LKW Walter
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

SIA “LDZ CARGO” tiekas ar dzelzceļa klientiem

  22.11.2007    

Šī gada 21. novembrī notika SIA “LDZ CARGO” pārstāvju tikšanās ar dzelzceļa klientiem.
SIA “LDZ CARGO” pārstāvji informēja par kravu tranzītpārvadājumu tarifa un dzelzceļa kravu pārvadājuma tarifu apstiprināšanu iekšzemes, eksporta un importa satiksmē, kā arī tarifu politikas pamatprincipiem un to piemērošanas kārtību, norēķinu kārtību, tarifu politikas atlaižu sistēmu un faktoriem, kas ietekmē tarifu izmaiņas.
Tika izskaidrots, ka tarifu politikas pamatprincipi ir atkarīgi no transporta pakalpojumu tirgus optimizācijas; sadarbības paplašināšanas ar biznesa partneriem; tarifu likmju caurskatāmības un aprēķinu sistēmas pieejamības visiem pārvadāšanas procesa dalībniekiem, kā arī atlaižu piemērošanas.
Lai saglabātu pārvadātāja SIA “LDZ CARGO” pakalpojumu pārdošanas konkurētspēju un piesaistītu jaunus klientus kravas pārvadāšanai ar dzelzceļa transportu, klientiem varētu tikt piešķirtas atlaides.
Tika atzīmēts fakts, ka, lai veiktu kravu tranzītpārvadājumus pa Latvijas dzelzceļu, ir jābūt noslēgtam līgumam.
Informēja, ka tarifu izmaiņas ietekmē: izmaiņas nodokļos un citos likumdošanas aktos, kas tieši attiecas uz dzelzceļa pārvadājumu pakalpojumu cenām, maksas izmaiņas par citu dzelzceļu ritošā sastāva lietošanu, maksas izmaiņas par publiskās lietošanas dzelzceļa infrastruktūras izmantošanu, energoresursu cenu svārstības u.c.
Nākamajam gadam SIA “LDZ CARGO” piedāvā vienkāršotu pārvadāšanas maksas aprēķināšanas sistēmu. Tātad Pārvadāšanas maksas sastāvdaļas būs - līgumlikme, indeksācijas koeficients un pārvadāšanas maksas mainīgā daļa. Līdz šim piemēroto inflācijas koriģējošā, vagonu lietošanas maksas izmaiņu un infrastruktūras maksas izmaiņu koeficientu vietā tika izveidots indeksācijas koeficients. Savukārt pārvadāšanas maksas mainīgā daļa, kuru nosaka divas reizes gadā, tiek piemērota katrai pārvadātajai kravas tonnai.
SIA “LDZ CARGO” izrādīja gatavību tuvākajā laikā noslēgt arī ilgtermiņa līgumus ar potenciālajiem klientiem, taču tika atzīmēts, ka no klientu puses jāsaņem garantijas noteiktā pārvadājuma lieluma izpildei laikā un tā pieaugumam. Uzņēmums ir gatavs izskatīt visus priekšlikumus un izvērtēt sadarbības iespējas ar klientiem.
Tika izteikts paziņojums par iespēju pārskatīt tarifu lielumus, ja mainīsies maksa par infrastruktūras izmantošanu, gadījumā, ja valsts a/s “Latvijas dzelzceļš”  saņems finansiālu atbalstu infrastruktūras uzturēšanai, kā arī, ja būs iespējama akcīzes nodokļa atmaksāšana no valsts budžeta.
Tika uzsvērts, ka tarifi nākamajā gadā palielināsies vidēji par 8 – 10%, kas nepārsniegs inflācijas līmeni 2007. gadā.
Tarifu politika 2008. gadam tiks publicēta nākamās nedēļas laikā... поиск ..