.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            21 августа 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter

PRO MOTION EKSPO 2019


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

LKW Walter Rus
VIA LATVIA
LKW Walter
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

«Vikingu» turpinās attīstīt

  23.11.2007    

Lietuvas, Ukrainas, Baltkrievijas, Latvijas un Igaunijas dzelzceļa pārstāvji vienojās par to, ka izpētīs maršrutā starp Klaipēdas un Iļičevskas ostām kursējošā konteineru un kontreileru vilciena «Viking» tālākās attīstīšanas iespējas no nākamā gada.
Sanāksme norisinājās Odesā notiekošās XVI dzelzceļu – NVS Tarifu vienošanās dalībnieku – administrāciju Tarifu konferences ietvaros. Atspoles vilciens «Viking» par kontreileru vilcienu tiek dēvēts, tiesa gan, visai nosacīti. Patlaban treileri ar to praktiski netiek pārvadāti pēc tam, kad Ukraina speciāli pārtrauca tā stimulēšanu. Tomēr konteineru pārvadājumu apjomi pastāvīgi palielinās un kopumā projekts ir veiksmīgs, vismaz tā uzskata to īstenojošās valstis – Ukraina, Lietuva un Baltkrievija. Pašlaik tās grasās izskatīt iespējas pievienot tam arī citas Baltijas valstis. Nākamās tikšanās laiks pagaidām nav noteikts, lai gan, iespējams, tā notiks decembrī.
Vilciens «Viking» kursē kopš 2003. gada 6. februāra reizi nedēļā ar numuru 1161 maršrutā Iļjičevska – Kijeva – Klaipēda un ar numuru 1162 atpakaļ. Maršruta kopgarums ir
1733 kilometri. Ceļā vilciens pavada 56,5 stundas. Autotreilera pārvadāšanas izmaksas no Iļjičevskas uz Klaipēdu ir 420 ASV dolāri, piekrauta 20 pēdu konteinera – 453 ASV dolāri. Autotreilera pārvadāšanas izmaksas no Klaipēdas uz Iļjičevsku ir 455 ASV dolāri, piekrauta 20 pēdu konteinera – 379 ASV dolāri (bez PVN).
.. поиск ..