.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            14 декабря 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter


   ..    Планируется организация транспортного обслуживания клиентов в цифровом формате    ..    ПГК ускорила перевозку грузов по ГЖД    ..    На Ростовском-на-Дону ЭРЗ освоен ремонт новой продукции    ..    Навигация завершилась    ..    Область перевыполнила план ремонта дорог    ..    РЖД в 2020 году приступят к созданию новой тарифной системы    ..    Субсидии на авиарейсы в Приморье вырастут на 10%    ..    ТМХ завершил капремонт вагонов Нижегородского метрополитена    ..    Ford Transit признан самой выгодной моделью в сегменте LCV    ..    Global Ports завершил строительство комплекса    ..    Перевозки пассажиров двухэтажными поездами выросли почти на треть    ..    Utair запустит 14 новых рейсов в январе 2020 года    ..    «Марвел-Дистрибуция» арендовала у PNK Group более 17 000 кв. м в «PNK Парке Валищево»    ..    ОАО «РЖД» в 2019 году закупит 738 новых локомотивов    ..    «Мы оптимизировали подачу вагонов в адрес предприятия «Карельский окатыш»


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

LKW Walter
LKW Walter Rus
VIA LATVIA
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

«Vikingu» turpinās attīstīt

  23.11.2007    

Lietuvas, Ukrainas, Baltkrievijas, Latvijas un Igaunijas dzelzceļa pārstāvji vienojās par to, ka izpētīs maršrutā starp Klaipēdas un Iļičevskas ostām kursējošā konteineru un kontreileru vilciena «Viking» tālākās attīstīšanas iespējas no nākamā gada.
Sanāksme norisinājās Odesā notiekošās XVI dzelzceļu – NVS Tarifu vienošanās dalībnieku – administrāciju Tarifu konferences ietvaros. Atspoles vilciens «Viking» par kontreileru vilcienu tiek dēvēts, tiesa gan, visai nosacīti. Patlaban treileri ar to praktiski netiek pārvadāti pēc tam, kad Ukraina speciāli pārtrauca tā stimulēšanu. Tomēr konteineru pārvadājumu apjomi pastāvīgi palielinās un kopumā projekts ir veiksmīgs, vismaz tā uzskata to īstenojošās valstis – Ukraina, Lietuva un Baltkrievija. Pašlaik tās grasās izskatīt iespējas pievienot tam arī citas Baltijas valstis. Nākamās tikšanās laiks pagaidām nav noteikts, lai gan, iespējams, tā notiks decembrī.
Vilciens «Viking» kursē kopš 2003. gada 6. februāra reizi nedēļā ar numuru 1161 maršrutā Iļjičevska – Kijeva – Klaipēda un ar numuru 1162 atpakaļ. Maršruta kopgarums ir
1733 kilometri. Ceļā vilciens pavada 56,5 stundas. Autotreilera pārvadāšanas izmaksas no Iļjičevskas uz Klaipēdu ir 420 ASV dolāri, piekrauta 20 pēdu konteinera – 453 ASV dolāri. Autotreilera pārvadāšanas izmaksas no Klaipēdas uz Iļjičevsku ir 455 ASV dolāri, piekrauta 20 pēdu konteinera – 379 ASV dolāri (bez PVN).
.. поиск ..