.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            16 июня 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter

Crimea 2019
   ..    СП «МАЗДА СОЛЛЕРС» переходит на серийное производство двигателей и начинает отгрузки в Японию    ..    Очередной Ил-76МД-90А, построенный в АО «Авиастар-СП», приступил к летным испытаниям    ..    «Авиастар-СП» продлил ресурс летной годности и передал в эксплуатацию самолет Ан-124-100 «Руслан»    ..    На припортовой станции Владивосток установлен новый рекорд суточной переработки грузов    ..    Трансмашхолдинг поставит в Казахстан 63 пассажирских вагонокомплекта    ..    В августе 2019 года будет создана Сибирская электронная таможня    ..    ЕАЭС и Вьетнам обсудили возможность расширения торгово-экономического сотрудничества    ..    Начата реконструкция латвийского пункта пропуска Терехово    ..    В Санкт-Петербурге открылся новый дилерский центр    ..    Финансовая элита встревожена    ..    Kalmar представляет новый электрический продукт    ..    Страховщики не доверяют автономному судоходству    ..    DP World будет развивать СМП    ..    Скрубберы набирают популярность    ..    Рикмерс возвращается


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

LKW Walter
LKW Walter Rus
VIA LATVIA
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

Jaunais CITROËN Nemo jau pavisam drīz sasniegs Eiropas tirgu

  03.12.2007    

Jau šī gada decembrī pirmos klientus Eiropā sasniegs CITROËN Nemo – vieglā komerctransporta segmenta jaunākais etalons. Itālijā un Turcijā Nemo tiks laists tirdzniecībā decembrī, bet lielākajā daļā pārējo valstu – sākot ar 2008.gada februāri. Latvijā jauno modeli plānots laist tirdzniecībā jau 2008.gada martā.
Nemo mērķa auditorija galvenokārt ir profesionāļi, kas darbojas tādos sektoros kā mazumtirdzniecība, pakalpojumu sektors, piegāde, tehniskie un komerciālie dienesti, būvniecības uzņēmumi, kā arī sabiedrisko darbu veicēji. Izpētot klientu vajadzības un nepārtraukti piemērojot komerctransportu tirgus tendencēm, CITROËN ir sasniedzis lieliskus rezultātus, ieņemot līderpozīciju komerctransporta tirgū Spānijā, otro vietu Beļģijā un trešo vietu Francijā un Portugālē.
2007.gada astoņos mēnešos CITROËN pārdoto auto komerctransporta bāzes līmeņa tirgus daļa Eiropas 27 tirgos bija 9,6%. 2007.gada pirmajos deviņos mēnešos 12% no šajā tirgū pārdotajiem transportlīdzekļiem bija komerctransports. No tiem 18,4% ir CITROËN komerctransports. CITROËN panākumus komerctransporta segmentā ilustrē arī š.g. rudenī gūtā augstā atzinība gan Latvijā, gan Eiropas mērogā. Nemo ir CITROËN nākamais līmenis komerctransporta segmentā - etalons mazo furgonu segmentā.

Jauno CITROËN Nemo var raksturot kā kompaktu, gudru, ekonomisku un robustu komerctransporta modeli, un tas jau šobrīd ir gaidīts komerctransporta segmenta papildinājums, kas kopā ar Berlingo, Jumpy un Jumper iekļausies mazo furgonu segmentā. Nemo ar tā kompaktajiem izmēriem, pārsteidzoši plašo interjeru, atjautīgajām funkcijām un ekonomisko ekspluatāciju, ir lieliski piemērots mazo furgonu pircējiem, kas prot novērtēt ne tikai tā izcilos tehniskos rādītājus, bet arī stilīgo tēlu. Modernās dizaina līnijas apliecina auto robusto spēku, augsto ietilpību un ekspluatācijas komfortu. Būdams viens no kompaktākajiem automobiļiem šajā segmentā – tikai 3,86m garš, ar apgriešanās rādiusu, kas mazāks par 10m, Nemo ir ērti un viegli vadāms pilsētas apstākļos. Turklāt degvielas patēriņš tikai 4,5l/100 km, padara Nemo par jaunu etalonu savā klasē. Jaunais Nemo nodrošinās autoparku vadītājiem ietaupījumus it visās jomās, kas saistās ar automašīnas ekspluatāciju.
Pārsteidzoša ietilpība un plašums ir pirmā ievērojamā priekšrocība, uzlūkojot jauno Nemo. Kravas ietilpība sasniedz 2,5 m3, kravnesība 610 kg, bet īpašā “Extenso” pasažiera sēdekļa plašās konfigurācijas iespējas ļauj palielināt kravas nodalījuma ietilpību pat līdz 2,8m3, bet garumā sasniedzot gandrīz 2,5m. Nemo pārākums neapšaubāmi slēpjas arī vieglajā piekļuvē pasažiera vietai un kravas nodalījumam. Nemo kopējā stilā nevainojami integrētas bīdāmās durvis, asimetriskas divpusēji veramas aizmugurējās durvis un zems bagāžas slieksnis, tādējādi piedāvājot daudzveidīgus risinājumus un izcilas ērtības... поиск ..