.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            13 октября 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter

Transportweek 2019
   ..    «Cedrob» инвестирует 100 млн долларов в строительство морозильного склада    ..    Время оборота вагона на сети РЖД увеличилось на 4,6%    ..    ЮЖД за 9 месяцев нарастила объем грузоперевозок на 10%    ..    "Укрзализныця" в июле - сентябре 2019 года перевезла 9,3 млн т зерновых    ..    AA возобновит полеты Boeing 737 MAX в середине января    ..    IMO 2020 увеличит издержки на $11 млрд.    ..    Новый магистральный трехсекционный тепловоз ТМХ завершил опытный пробег    ..    ПГК маршрутизировала перевозку продукции НЛМК    ..    «КАМАЗ» делится опытом в области качества    ..    Итоги мониторинга качества воздуха не выявили нарушений    ..    Беларусь не уходит    ..    Lietuvos geležinkeliai – постоянный ответчик    ..    Рост пассажиропотока сохраняется    ..    Гамбург делает очередной экологический шаг    ..    Новый мост появится на платной трассе Москва - Казань


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

LKW Walter
LKW Walter Rus
VIA LATVIA
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

airBaltic samazina lidojumu cenas un veicina biļešu tirdzniecību internetā

  24.01.2008    

Latvijas aviokompānija airBaltic ir palielinājusi internetā pieejamo pakalpojumu klāstu un šajā nedēļā par LVL 1.00 (EUR 1.30) samazinājusi aviokompānijas mājas lapā www.airbaltic.com iegādājamo biļešu cenas. Šāds lēmums pieņemts, jo pieprasījums pēc -biļetēm internetā pagājušajā gadā ir pieaudzis no 30% līdz 50% no visa kopējā pārdošanas apjoma.
Bertolts Fliks,  airBaltic  prezidents un izpilddirektors, komentēja: "Šodien mēs internetā pārdodam gandrīz pusi no visām mūsu lidojumu biļetēm - un mēs sagaidām, ka šis apjoms varētu pieaugt. Turklāt mēs esam ieviesuši jaunu pakalpojumu klāstu, kas pieejams mūsu mājas lapā - auto noma, ceļojumu apdrošināšana, reģistrācija lidojumam internetā, viesnīcu rezervācija. Šie jauninājumi ir domāti, lai pasažieriem piedāvātu pilnu ceļojumu komplektu, jo cilvēki arvien vairāk dod priekšroku internetam, lai plānotu un iegādātos ceļojumus."
"Lidojuma rezervācijai internetā ir viena papildu priekšrocība - tas ir arī lētāk kompānijai, salīdzinājumā ar citām rezervācijām. Lai arī pasažieriiem būtu ievēji no tā, ka interneta rezervācijām ir zemākas izmaksas, mēs esam nolēmuši turpmāk samazināt cenas visiem airBaltic lidojumiem, kas iegādāti  mūsu mājas lapā," teica Bertolts Fliks.
Cenas visām citām biļetēm šajā nedēļā tiks palielinātas par LVL 2.00 (EUR 2.60), kas skaidrojams ar pieaugošajām izplatīšanas un administrēšanas izmaksām. Biļetes lētāko cenu kategorijās tiek pārdotas tikai mājas lapā www.airbaltic.com... поиск ..