.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            19 августа 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter

PRO MOTION EKSPO 2019
   ..    Еще один исторический рекорд Порта Гданьск    ..    Cosco серьезно взялся за Пирей    ..    Maersk быстро наращивает прибыльность    ..    Больше пассажиров    ..    Transimeksa обновляет парк    ..    Инвестируют в порты Большой Тройки    ..    Польша присоединилась к e-CMR    ..    Вездеходные тягачи КАМАЗ для нефтесервисной компании    ..    «КАМАЗ» принял студентов на летнюю практику    ..    Морские порты Украины в январе - июле увеличили контейнерооборот на 20%    ..    Грузовые перевозки морским транспортом за 6 месяцев увеличились на 16%    ..    Погрузка в Муромском районе ГЖД выросла на 23% в июне    ..    Новосибирская таможня более чем в 2 раза увеличила перечисления в бюджет    ..    «РЖД Логистика» расширила сотрудничество с провинцией Шаньдун    ..    ТМХ представил новую модификацию поезда «Иволга» для МЦД


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

VIA LATVIA
LKW Walter
LKW Walter Rus
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

airBaltic samazina lidojumu cenas un veicina biļešu tirdzniecību internetā

  24.01.2008    

Latvijas aviokompānija airBaltic ir palielinājusi internetā pieejamo pakalpojumu klāstu un šajā nedēļā par LVL 1.00 (EUR 1.30) samazinājusi aviokompānijas mājas lapā www.airbaltic.com iegādājamo biļešu cenas. Šāds lēmums pieņemts, jo pieprasījums pēc -biļetēm internetā pagājušajā gadā ir pieaudzis no 30% līdz 50% no visa kopējā pārdošanas apjoma.
Bertolts Fliks,  airBaltic  prezidents un izpilddirektors, komentēja: "Šodien mēs internetā pārdodam gandrīz pusi no visām mūsu lidojumu biļetēm - un mēs sagaidām, ka šis apjoms varētu pieaugt. Turklāt mēs esam ieviesuši jaunu pakalpojumu klāstu, kas pieejams mūsu mājas lapā - auto noma, ceļojumu apdrošināšana, reģistrācija lidojumam internetā, viesnīcu rezervācija. Šie jauninājumi ir domāti, lai pasažieriem piedāvātu pilnu ceļojumu komplektu, jo cilvēki arvien vairāk dod priekšroku internetam, lai plānotu un iegādātos ceļojumus."
"Lidojuma rezervācijai internetā ir viena papildu priekšrocība - tas ir arī lētāk kompānijai, salīdzinājumā ar citām rezervācijām. Lai arī pasažieriiem būtu ievēji no tā, ka interneta rezervācijām ir zemākas izmaksas, mēs esam nolēmuši turpmāk samazināt cenas visiem airBaltic lidojumiem, kas iegādāti  mūsu mājas lapā," teica Bertolts Fliks.
Cenas visām citām biļetēm šajā nedēļā tiks palielinātas par LVL 2.00 (EUR 2.60), kas skaidrojams ar pieaugošajām izplatīšanas un administrēšanas izmaksām. Biļetes lētāko cenu kategorijās tiek pārdotas tikai mājas lapā www.airbaltic.com... поиск ..