.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            08 декабря 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter


   ..    За 35 минут из Минска в аэропорт    ..    Аэрофлоту подтверждён рейтинг корпоративного управления на уровне 7++    ..    Turkish Airlines отмечает 30-летие с момента запуска рейсов в Россию    ..    Boxberry сократила сроки доставки    ..    Автопоставки за границу достигли 23 тыс.    ..    Товарооборот между Финляндией и Петербургом вырос на треть    ..    Выставкапройдет в 24-й раз    ..    На терминалы Global Ports - через мобильное приложение    ..    Открыто движение поездов по новому мосту    ..    Первый четырехосный промтоварный полуприцеп появился на российском рынке    ..    «Эксперт РА» присвоило кредитный рейтинг облигационному займу АО ХК «Новотранс» на уровне ruА    ..    Поставки Nissan GT-R50 от Italdesign начнутся в конце 2020 года    ..    ОАО «РЖД» и VR Group Ltd обсудили вопросы двустороннего сотрудничества    ..    Презентация БЖД в Швеции    ..    Перевозчики нервничают – продажи тягачей падают


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

LKW Walter Rus
LKW Walter
VIA LATVIA
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

airBaltic samazina lidojumu cenas un veicina biļešu tirdzniecību internetā

  24.01.2008    

Latvijas aviokompānija airBaltic ir palielinājusi internetā pieejamo pakalpojumu klāstu un šajā nedēļā par LVL 1.00 (EUR 1.30) samazinājusi aviokompānijas mājas lapā www.airbaltic.com iegādājamo biļešu cenas. Šāds lēmums pieņemts, jo pieprasījums pēc -biļetēm internetā pagājušajā gadā ir pieaudzis no 30% līdz 50% no visa kopējā pārdošanas apjoma.
Bertolts Fliks,  airBaltic  prezidents un izpilddirektors, komentēja: "Šodien mēs internetā pārdodam gandrīz pusi no visām mūsu lidojumu biļetēm - un mēs sagaidām, ka šis apjoms varētu pieaugt. Turklāt mēs esam ieviesuši jaunu pakalpojumu klāstu, kas pieejams mūsu mājas lapā - auto noma, ceļojumu apdrošināšana, reģistrācija lidojumam internetā, viesnīcu rezervācija. Šie jauninājumi ir domāti, lai pasažieriem piedāvātu pilnu ceļojumu komplektu, jo cilvēki arvien vairāk dod priekšroku internetam, lai plānotu un iegādātos ceļojumus."
"Lidojuma rezervācijai internetā ir viena papildu priekšrocība - tas ir arī lētāk kompānijai, salīdzinājumā ar citām rezervācijām. Lai arī pasažieriiem būtu ievēji no tā, ka interneta rezervācijām ir zemākas izmaksas, mēs esam nolēmuši turpmāk samazināt cenas visiem airBaltic lidojumiem, kas iegādāti  mūsu mājas lapā," teica Bertolts Fliks.
Cenas visām citām biļetēm šajā nedēļā tiks palielinātas par LVL 2.00 (EUR 2.60), kas skaidrojams ar pieaugošajām izplatīšanas un administrēšanas izmaksām. Biļetes lētāko cenu kategorijās tiek pārdotas tikai mājas lapā www.airbaltic.com... поиск ..