.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            24 мая 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter

TransLogistica Kazakhstan 2019
   ..    DHL открывает в Вене новый хаб    ..    В январе-апреле по жд в Украине перевезли более 125 тыс контейнеров    ..    "Укрзализныця" начнет серийный выпуск зерновозов в 2020 году    ..    274 новых пассажирских вагона поступили на железные дороги к началу предстоящих летних перевозок    ..    В аэропорту Внуково прошла I церемония вручения премии «Рейтинг пунктуальности авиакомпаний»    ..    Реконструкция федеральной трассы Р-254 «Иртыш» ведется с опережением сроков    ..    КАМАЗ-5490 NEO использовали на WorldSkills Russia    ..    ПГК нарастила погрузку строительных грузов в Восточной Сибири и Забайкалье    ..    ПГК расширяет грузовую базу ЮУЖД    ..    Находкинский морской торговый порт пополнил портофлот новым буксиром от компании Damen    ..    К тестированию eActros подключается Dachser    ..    От делегатов форума ждут действенных решений для развития транспорта    ..    Russian Maritime Days    ..    Компания Nissan подвела итоги работы дилерских центров в 2018 году    ..    Азербайджан начнет в 2020 году реконструкцию ж/д


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

LKW Walter
LKW Walter Rus
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

airBaltic samazina lidojumu cenas un veicina biļešu tirdzniecību internetā

  24.01.2008    

Latvijas aviokompānija airBaltic ir palielinājusi internetā pieejamo pakalpojumu klāstu un šajā nedēļā par LVL 1.00 (EUR 1.30) samazinājusi aviokompānijas mājas lapā www.airbaltic.com iegādājamo biļešu cenas. Šāds lēmums pieņemts, jo pieprasījums pēc -biļetēm internetā pagājušajā gadā ir pieaudzis no 30% līdz 50% no visa kopējā pārdošanas apjoma.
Bertolts Fliks,  airBaltic  prezidents un izpilddirektors, komentēja: "Šodien mēs internetā pārdodam gandrīz pusi no visām mūsu lidojumu biļetēm - un mēs sagaidām, ka šis apjoms varētu pieaugt. Turklāt mēs esam ieviesuši jaunu pakalpojumu klāstu, kas pieejams mūsu mājas lapā - auto noma, ceļojumu apdrošināšana, reģistrācija lidojumam internetā, viesnīcu rezervācija. Šie jauninājumi ir domāti, lai pasažieriem piedāvātu pilnu ceļojumu komplektu, jo cilvēki arvien vairāk dod priekšroku internetam, lai plānotu un iegādātos ceļojumus."
"Lidojuma rezervācijai internetā ir viena papildu priekšrocība - tas ir arī lētāk kompānijai, salīdzinājumā ar citām rezervācijām. Lai arī pasažieriiem būtu ievēji no tā, ka interneta rezervācijām ir zemākas izmaksas, mēs esam nolēmuši turpmāk samazināt cenas visiem airBaltic lidojumiem, kas iegādāti  mūsu mājas lapā," teica Bertolts Fliks.
Cenas visām citām biļetēm šajā nedēļā tiks palielinātas par LVL 2.00 (EUR 2.60), kas skaidrojams ar pieaugošajām izplatīšanas un administrēšanas izmaksām. Biļetes lētāko cenu kategorijās tiek pārdotas tikai mājas lapā www.airbaltic.com... поиск ..