.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            22 мая 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter

Crimea 2019
   ..    ГАКЗ рассказал про новые автокраны «ГАЛИЧАНИН» серии «ПИОНЕР»    ..    Проектные работы выполнены на 70%    ..    Внуково начнет принимать электронные посадочные с 1 июня 2019 г.    ..    Гендиректор обсудил вопросы развития морских портов Балтийского бассейна    ..    Более 60% зарегистрированных большегрузов - иностранных марок    ..    Россия и Греция обсудили международное автомобильное сообщение    ..    «ЭйрБриджКарго» увеличила объемы негабаритных грузов с носовой загрузкой на 10%    ..    Трасса «Таврида» в Крыму готова на 60 процентов    ..    Гамбург наращивает перевалку    ..    Рабочий визит    ..    Принс-Руперт метит на место Монреаля    ..    Utair открывает прямой рейс из Уфы в Европу    ..    SIA Group получила рекордную выручку    ..    WFS и аэропорт Осло расторгли соглашение    ..    Boeing 737 MАX готовится к возвращению


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

LKW Walter Rus
LKW Walter
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

4500 ekoloģisku auto „Deutsche Post” vajadzībām

  16.03.2009    

Šobrīd kompānija Deutsche Post sūtījumu piegādei ar DHL zīmolu Vācijā izmanto 7500 piegādes automobiļu. Saskaņā ar Deutsche Post un Iveco šā gada februāra beigās noslēgto vienošanos nākamo triju gadu laikā Vācijas pasta kompānija 4500 automobiļu nomainīs pret jauniem šā itāļu ražotāja automobiļiem.
Jaunie Iveco automobiļi kā daļa no risinājuma, kas speciāli izstrādāts loģistikas grupai Deutsche Post sūtījumu piegādei, ir sērijveida modeļa Iveco Daily ar masu 3,5 tonnas un 116 ZS jaudas dīzeļmotoru uzlabota versija.
Lai samazinātu degvielas patēriņu un uzturētu autovadītāja darbspēju, automobilis aprīkots ar automātisko pārnesumkārbu Agile, kura ir daudz efektīvāka un degvielas patēriņa ziņā ekonomiskāka salīdzinājumā ar hidrodinamiskajām automātiskajām transmisijām. Standarta komplektācijā automobilim ir 2,3 litru tilpuma motors ar oksidācijas katalītisko neitralizatoru, kas nodrošina atbilstību Euro 4 standarta prasībām, tātad absolūti niecīgu ietekmi uz apkārtējo vidi. Kompānijai Deutsche Post paredzētie automobiļi tiek aprīkoti ar dīzeļmotora sodrēju filtru, kas tos padara par ekoloģiski visdraudzīgākajiem auto no visiem šajā tirgus segmentā šobrīd esošajiem. Sodrēju filtrs cieto daļiņu izmešus ļauj samazināt līdz līmenim, kas ir ievērojami zemāks par šobrīd spēkā esošajām normām. Kompānijai Deutsche Post šie transportlīdzekļi kļūs par svarīgu soli uz priekšu programmas GoGreen ietvaros, kura paredz Deutsche Post automobiļiem līdz 2012. gadam par 10% samazināt ogļskābās gāzes saturu atgāzēs.
Svarīga nozīme, pieņemot tik nopietnu lēmumu, bija arī Iveco bāzes modeļa augstajai izturības pakāpei, kas ļaus maksimāli pagarināt transportlīdzekļu darbmūžu. Atšķirībā no parastā furgona Deutsche Post vajadzībām Iveco Daily sagatavots pēc īpaša pasūtījuma. Rezultātā iznācis ergonomisks modelis, kas pilnībā atbilst Deutsche Post prasībām. No autovadītāja vietas ērti var iekļūt automobiļa kravas nodalījumā, kur telpas abās pusēs ierīkota visām darba drošības prasībām atbilstoša plauktu sistēma. Kurjera darbu atvieglo un vēl ērtāku padara atbīdāmā sānu siena.
 .. поиск ..