.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            22 мая 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter

TransLogistica Kazakhstan 2019
   ..    ГАКЗ рассказал про новые автокраны «ГАЛИЧАНИН» серии «ПИОНЕР»    ..    Проектные работы выполнены на 70%    ..    Внуково начнет принимать электронные посадочные с 1 июня 2019 г.    ..    Гендиректор обсудил вопросы развития морских портов Балтийского бассейна    ..    Более 60% зарегистрированных большегрузов - иностранных марок    ..    Россия и Греция обсудили международное автомобильное сообщение    ..    «ЭйрБриджКарго» увеличила объемы негабаритных грузов с носовой загрузкой на 10%    ..    Трасса «Таврида» в Крыму готова на 60 процентов    ..    Гамбург наращивает перевалку    ..    Рабочий визит    ..    Принс-Руперт метит на место Монреаля    ..    Utair открывает прямой рейс из Уфы в Европу    ..    SIA Group получила рекордную выручку    ..    WFS и аэропорт Осло расторгли соглашение    ..    Boeing 737 MАX готовится к возвращению


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

LKW Walter
LKW Walter Rus
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

Tallink Latvija apkalpojusi miljono ceļotāju

  03.06.2009    

Vakar – 2009.gada 28.maijā Tallink Latvija apkalpoja miljono ceļotāju Rīga – Stokholma līnijā. Miljonais ceļotājs ir Sintija Pūce no Liepājas. Sintija Pūce Tallink sertifikātu un pārsteiguma balvu saņēma uz prāmja M/S Silja Festival.
„Rīga – Stokholma maršrutu atklājām pirms 3 gadiem – 2006.gada 6.aprīlī. Šajā laikā līnija pastāvīgi tiek atjaunota ar aizvien jaunākiem kuģiem, un pavisam nesen – 2009.gada 8.maijā no Rīgas uz Stokholmu sāka kursēt modernais kruīza prāmis M/S Romantika,” stāsta AS Tallink Latvija izpilddirektors Hillard Taur. „Mūsu līnijas Rīga – Stokholma miljono ceļotāju šoreiz sagaidījām un sveicām uz mūsu otra prāmja – M/S Silja Festival, kas vakar izgāja no Rīgas Pasažieru ostas.”
Faktu, ka Sintija Pūce ir kļuvusi par Tallink Latvija miljono ceļotāju, Sintija Pūce uzzināja 2009.gada 28.maija vakarā uz prāmja M/S Festival, ceļojot no Rīgas uz Stokholmu. Sveicienus un Tallink pārsteiguma balvu Sintijai Pūcei pasniedza Tallink Latvija izpilddirektors H.Taur. Papildus Tallink dāvanām Sintijai Pūcei un trīs viņas draugiem reizi mēnesī vienu gadu - līdz pat 2010.gada maijam tagad ir iespēja bez maksas doties kruīza ceļojumā no Rīgas uz Stokholmu.  
Sintija Pūce ir skolotāja no Liepājas, kas ceļojumā uz Stokholmu devusies skolēnu pierunāta. „Audzēkņi izlēma doties kruīzā, jo bija īpaši izdevīgs piedāvājums. Man vienkārši bija jādodas kopā ar viņiem – nebija izvēles,” smaidot stāsta Sintija Pūce. Šī ir pirmā reize, kad Sintija Pūce devusies ceļojumā ar Tallink. Lai gan ar piedalīšanos loterijās nekad nav aizrāvusies un akciju laimestus nav saņēmusi, šobrīd Sintija Pūce saka, ka būtu grēks sevi neatzīt par veiksminieci. 
„Tas tiešām ir ļoti patīkams pārsteigums! Un turpmāk Jūs mani bieži satiksiet uz Jūsu kuģiem,” smaidot saka Tallink Latvija miljonā ceļotāja Sintija Pūce, novēlot arī 2miljonajam pasažierim saņemt jaukus pārsteigumus no Tallink. 
AS Tallink Latvija, kas ir Igaunijas kuģniecības kompānijas AS Tallink Grupp meitas uzņēmums, ir vienīgā kuģniecības kompānija Latvijā, kas nodrošina ikdienas pasažieru, transporta līdzekļu un kravas pārvadājumu satiksmi starp Latviju un Zviedriju. Līnijā ar Latvijas karogu kursē prāmji M/S Romantika un M/S Silja Festival. 2009.gada aprīļa mēnesī Rīga – Stokholma līnijā pasažieru skaits sasniedza 39 452 pasažierus (+80%), 5 960 pārvadājamo transporta līdzekļu (+60%) un 1 005 kravas vienības (-25%)... поиск ..