.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            19 июля 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter

TransLogistica Kazakhstan 2019
   ..    Уточнён порядок осуществления международных перевозок российскими перевозчиками    ..    Запрет перенесен на полгода    ..    На 44% увеличился пассажиропоток в морском пункте пропуска Петропавловск-Камчатский    ..    DPD в России: доставка крупногабарита до квартиры теперь и в вашем городе    ..    Лонг-Бич в большом минусе    ..    Hapag-Lloyd запускает индоевропейский сервис    ..    Qatar Airways будет летать в Ботсвану    ..    АО «ФГК» и АО «Алтайвагон» заключили контракт    ..    АО «ОТЛК ЕРА» сохраняет положительную динамику объемов перевозок    ..    "Укрзализныця" будет развивать модель грузоперевозок precision railroading    ..    "Лемтранс" перевез 25 млн тонн грузов за полгода    ..    Deutsche Bahn решил вопрос с качеством ICE 4    ..    Грузооборот российских портов в июне 2019 увеличился на 5,5%    ..    БелАЗ поставит 11 самосвалов угольной компании "Южный Кузбасс"    ..    РС: итоги конференции по правилам для рыболовных судов 2019


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

VIA LATVIA
LKW Walter Rus
LKW Walter
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

Tallink Latvija apkalpojusi miljono ceļotāju

  03.06.2009    

Vakar – 2009.gada 28.maijā Tallink Latvija apkalpoja miljono ceļotāju Rīga – Stokholma līnijā. Miljonais ceļotājs ir Sintija Pūce no Liepājas. Sintija Pūce Tallink sertifikātu un pārsteiguma balvu saņēma uz prāmja M/S Silja Festival.
„Rīga – Stokholma maršrutu atklājām pirms 3 gadiem – 2006.gada 6.aprīlī. Šajā laikā līnija pastāvīgi tiek atjaunota ar aizvien jaunākiem kuģiem, un pavisam nesen – 2009.gada 8.maijā no Rīgas uz Stokholmu sāka kursēt modernais kruīza prāmis M/S Romantika,” stāsta AS Tallink Latvija izpilddirektors Hillard Taur. „Mūsu līnijas Rīga – Stokholma miljono ceļotāju šoreiz sagaidījām un sveicām uz mūsu otra prāmja – M/S Silja Festival, kas vakar izgāja no Rīgas Pasažieru ostas.”
Faktu, ka Sintija Pūce ir kļuvusi par Tallink Latvija miljono ceļotāju, Sintija Pūce uzzināja 2009.gada 28.maija vakarā uz prāmja M/S Festival, ceļojot no Rīgas uz Stokholmu. Sveicienus un Tallink pārsteiguma balvu Sintijai Pūcei pasniedza Tallink Latvija izpilddirektors H.Taur. Papildus Tallink dāvanām Sintijai Pūcei un trīs viņas draugiem reizi mēnesī vienu gadu - līdz pat 2010.gada maijam tagad ir iespēja bez maksas doties kruīza ceļojumā no Rīgas uz Stokholmu.  
Sintija Pūce ir skolotāja no Liepājas, kas ceļojumā uz Stokholmu devusies skolēnu pierunāta. „Audzēkņi izlēma doties kruīzā, jo bija īpaši izdevīgs piedāvājums. Man vienkārši bija jādodas kopā ar viņiem – nebija izvēles,” smaidot stāsta Sintija Pūce. Šī ir pirmā reize, kad Sintija Pūce devusies ceļojumā ar Tallink. Lai gan ar piedalīšanos loterijās nekad nav aizrāvusies un akciju laimestus nav saņēmusi, šobrīd Sintija Pūce saka, ka būtu grēks sevi neatzīt par veiksminieci. 
„Tas tiešām ir ļoti patīkams pārsteigums! Un turpmāk Jūs mani bieži satiksiet uz Jūsu kuģiem,” smaidot saka Tallink Latvija miljonā ceļotāja Sintija Pūce, novēlot arī 2miljonajam pasažierim saņemt jaukus pārsteigumus no Tallink. 
AS Tallink Latvija, kas ir Igaunijas kuģniecības kompānijas AS Tallink Grupp meitas uzņēmums, ir vienīgā kuģniecības kompānija Latvijā, kas nodrošina ikdienas pasažieru, transporta līdzekļu un kravas pārvadājumu satiksmi starp Latviju un Zviedriju. Līnijā ar Latvijas karogu kursē prāmji M/S Romantika un M/S Silja Festival. 2009.gada aprīļa mēnesī Rīga – Stokholma līnijā pasažieru skaits sasniedza 39 452 pasažierus (+80%), 5 960 pārvadājamo transporta līdzekļu (+60%) un 1 005 kravas vienības (-25%)... поиск ..