.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            25 июня 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter

Crimea 2019
   ..    Объединенная Вагонная Компания поставит платформы для леса компании «ЮниКредит Лизинг»    ..    Сотрудничество отраслевых лидеров MAN & АСМАП    ..    AsstrA-Associated Traffic AG внедрила систему отслеживания грузов в режиме реального времени Track&Trace    ..    АО «Ростерминалуголь» отгрузило на экспорт 11 млн тонн угля с начала 2019 года    ..    Вагон-автомобилевоз будет курсировать на маршруте Москва – Мурманск    ..    Терминалы Херсонского порта нарастили перевалку почти на 30%    ..    КВСЗ поставит в Беларусь 500 вагонов    ..    Аэропорт Внуково обслужил 10 миллионов пассажиров с начала 2019 года    ..    Новый кран в Калининградском порту    ..    Рентген для «Берестовицы»    ..    Отчитались за первый квартал    ..    Московский аэропорт Домодедово подвел итоги операционной деятельности в мае 2019 г.    ..    Внедорожники УАЗ поднялись на Эльбрус в честь юбилейной экспедиции    ..    ПГК нарастила перевозки черных металлов с предприятий ЕВРАЗА    ..    Екатеринбургский филиал ПГК обеспечил потребности РЖД в дизельном топливе


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

LKW Walter Rus
VIA LATVIA
LKW Walter
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

Par uzņēmēju tikšanos ar Eiropas Komisijas Tirdzniecības Ģenerāldirektorāta pārstāvi

  29.07.2009    

24. jūlijā Ekonomikas ministrijā notika valsts pārvaldes iestāžu un uzņēmēju pārstāvju tikšanās-seminārs ar Eiropas Komisijas Tirdzniecības Ģenerāldirektorāta Ģenerāldirektora vietnieku Pīteru Balašu.
Ka ziņots Ekonomikas ministrijas sagatavotaja preses relzē, tikšanās ievadā Balašs sniedza visaptverošu pārskatu par Eiropas Savienības (ES) kopējās tirdzniecības politikas instrumentiem un dalībvalstu lomu tās īstenošanā, kā arī informēja par tirdzniecības politikas aktualitātēm, t.sk. Pasaules Tirdzniecības organizācijas un divpusējo sarunu ietvaros ar trešajām valstīm. Viņš tāpat arī raksturoja ES galvenos ārējās tirdzniecības rādītājus un lielākos tirdzniecības partnerus, t.sk. ASV, Ķīnu un Krieviju.
Turpinājumā EK Tirdzniecības Ģenerāldirektorāta pārstāvis sniedza informāciju par pašreizējo situāciju Krievijas iestāšanās procesā Pasaules Tirdzniecības organizācijā un tās ietvaros svarīgākajiem jautājumiem, kā arī informēja par sarunām attiecībā uz Jauno ES-Krievijas Ietvara līgumu. Tika atzīmētas arī Krievijā esošās tirdzniecības barjeras, kas ietekmē ES, t.sk. Latvijas uzņēmumus.
Diskusiju sadaļā vairāki uzņēmēji uzrunāja savām nozarēm būtiskus jautājumus – par transporta pārvadājumiem, kokmateriālu tirdzniecību un Krievijā esošajām prasībām dažādu pārtikas produktu  importam.
Sniedzot atbildes, Balaša kungs informēja par Eiropas Komisijas darbu konkrētajos jautājumos, kas tai ir labi zināmi un aicināja uzņēmējus aktīvi izmantot ES Padomes 133. panta komitejas (atbildīgā komiteja par ES kopējās tirdzniecības politikas jautājumiem) iespējas, ar Ekonomikas ministrijas starpniecību aktualizējot jautājumus par dažādiem tirdzniecības ierobežojumiem trešajās valstīs.

 .. поиск ..