.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            23 апреля 2018

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter

Sochi 2018
   ..    Производители скрубберов начинают рекламную компанию    ..    Первый в России сухогруз проекта RSD59 сошел со стапелей завода «Красное Сормово»    ..    АО "ФГК" в 2 раза увеличило объем перевозок на Северо-Кавказской железной дороге    ..    Росжелдор разработал список запрещенных для перевозки грузов    ..    Казахстан и Финляндия укрепляют сотрудничество в транспортной сфере    ..    Трансмашхолдинг отправил в Баку второй поезд метро 81-765/766    ..    Антверпен работает на пределе возможностей    ..    Китай к 2019 году завершит строительство порта    ..    Порт Посьет в 2017 г. снизил перевалку угля    ..    «Волга-Днепр» отказывается от сотрудничества с НАТО    ..    DPD в России получила награду Сustomer eХperience WORLD AWARDS    ..    Volvo Trucks открывает новое подразделение по продаже подержанных грузовых автомобилей в Европе    ..    DHL открывает в Калифорнии новый склад    ..    Аэропорт Внуково впервые принял Boeing 737 MAX 8    ..    Сделка Cosco-OOIL под угрозой?


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

LDz Cargo
LKW Walter
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

Par uzņēmēju tikšanos ar Eiropas Komisijas Tirdzniecības Ģenerāldirektorāta pārstāvi

  29.07.2009    

24. jūlijā Ekonomikas ministrijā notika valsts pārvaldes iestāžu un uzņēmēju pārstāvju tikšanās-seminārs ar Eiropas Komisijas Tirdzniecības Ģenerāldirektorāta Ģenerāldirektora vietnieku Pīteru Balašu.
Ka ziņots Ekonomikas ministrijas sagatavotaja preses relzē, tikšanās ievadā Balašs sniedza visaptverošu pārskatu par Eiropas Savienības (ES) kopējās tirdzniecības politikas instrumentiem un dalībvalstu lomu tās īstenošanā, kā arī informēja par tirdzniecības politikas aktualitātēm, t.sk. Pasaules Tirdzniecības organizācijas un divpusējo sarunu ietvaros ar trešajām valstīm. Viņš tāpat arī raksturoja ES galvenos ārējās tirdzniecības rādītājus un lielākos tirdzniecības partnerus, t.sk. ASV, Ķīnu un Krieviju.
Turpinājumā EK Tirdzniecības Ģenerāldirektorāta pārstāvis sniedza informāciju par pašreizējo situāciju Krievijas iestāšanās procesā Pasaules Tirdzniecības organizācijā un tās ietvaros svarīgākajiem jautājumiem, kā arī informēja par sarunām attiecībā uz Jauno ES-Krievijas Ietvara līgumu. Tika atzīmētas arī Krievijā esošās tirdzniecības barjeras, kas ietekmē ES, t.sk. Latvijas uzņēmumus.
Diskusiju sadaļā vairāki uzņēmēji uzrunāja savām nozarēm būtiskus jautājumus – par transporta pārvadājumiem, kokmateriālu tirdzniecību un Krievijā esošajām prasībām dažādu pārtikas produktu  importam.
Sniedzot atbildes, Balaša kungs informēja par Eiropas Komisijas darbu konkrētajos jautājumos, kas tai ir labi zināmi un aicināja uzņēmējus aktīvi izmantot ES Padomes 133. panta komitejas (atbildīgā komiteja par ES kopējās tirdzniecības politikas jautājumiem) iespējas, ar Ekonomikas ministrijas starpniecību aktualizējot jautājumus par dažādiem tirdzniecības ierobežojumiem trešajās valstīs.

 .. поиск ..