.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            18 ноября 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter

Transportweek 2019


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

LKW Walter
LKW Walter Rus
VIA LATVIA
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

LDz jubilejā 5.augustā Latvijā ieradīsies augstas dzelzceļa amatpersonas

  05.08.2009    

Par godu Latvijas dzelzceļa 90.gadadienai Latvijā ieradīsies augstas amatpersonas no citu valstu dzelzceļa uzņēmumiem un starptautiskām dzelzceļa organizācijām.
LDz uz 90-gades svinībām plāno ierasties Eiropas dzelzceļu un infrastruktūras savienību kopienas Centrālās un Austrumeiropās lietu padomnieks Pauls Guitinks, Krievijas dzelzceļa viceprezidents Avtandtils Gorgiladze, Dzelzceļa sadarbības organizācijas (OSŽD) komitejas priekšsēdētājs Tadeušs Šozda, Lietuvas dzelzceļa ģenerāldirektora vietnieks Albertas Šimenas, Baltkrievijas dzelzceļa vadītāja vietnieks Vladimirs Rings, Gruzijas dzelzceļa ģenerāldirektors Iraklijs Ezubaija un daudzi citi Latvijas dzelzceļa sadarbības partneri.
Jubilejas svinību ietvaros LDz 5.augustā īpašā pasākumā Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā apbalvos labākos uzņēmuma darbiniekus, kā arī rīkos LDz jubilejai veltītās pastmarkas pirmās dienas zīmogošanu un grāmatas Dzelzceļi Latvijā atvēršanas svētkus.
“Latvijas dzelzceļš pirmkārt ir cilvēki, un tāpēc mūsu lielos svētkus esam nolēmuši sākt ar mūsu lielākās vērtības – labāko darbinieku godināšanu. Pēc tam turpināsim svinības, kurās priecāsimies redzēt ikvienu, ar jubilejas pastmarkas izdošanu un grāmatas par dzelzceļa vēsturi atvēršanas svētkiem,” atklāj LDz valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis.
Darbinieku apbalvošana ar LR Satiksmes ministrijas Atzinības rakstiem, Latvijas dzelzceļa Goda zīmi, kā arī citiem LDz apbalvojumiem Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā notiks 5.augustā plkst.11.00.
Savukārt LDz jubilejas pastmarkas zīmogošana, kurā piedalīsies VAS Latvijas Pasts valdes priekšsēdētāja Maiga Dzērvīte un grāmatas Dzelzceļi Latvijā atvēršanas svētki muzejā notiks 5.augustā plkst. 13.00, kam sekos šīsvasaras populārās piedzīvojumu spēles “Dzelzs ceļotāji” uzvarētāju komandu apbalvošana Dzelzceļa vēstures muzejā. 
LDz jubilejas pastmarka ir pirmā no četru pastmarku sērijas, ko Latvijas Pasts veidojis kopā ar Latvijas dzelzceļu. Pastmarkas dizaina autors ir mākslinieks Andris Danilāns.
Grāmata Dzelzceļi Latvijā stāsta par dzelzceļu izveidošanos un attīstību Latvijas teritorijā. Izdevums, ko izdod apgāds Jumava, papildināts ar bagātīgu ilustrāciju klāstu, ko veido daudzas senas fotogrāfijas un citas liecības. Grāmatas autori ir Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeja autoru kolektīvs: Toms Altbergs, Karīna Augustāne un Ieva Pētersone.
Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no vadošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un četrām meitassabiedrībām – SIA LDz Cargo, kas nodarbojas ar dzelzceļa kravu pārvadājumiem; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma LDz Apsardze. 2008.gadā koncerna peļņa bija 13,4 miljoni latu un neto apgrozījums 299 miljoni latu... поиск ..