.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            26 августа 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter

TransLogistica Kazakhstan 2019
   ..    DACHSER удлиняет свои автопоезда в Чехии    ..    Перевозки пассажиров в сообщении со странами дальнего зарубежья выросли почти на 13 %    ..    На пункте пропуска увеличился пассажиропоток    ..    Isuzu открыла в России 10 новых дилерских центров    ..    Литва затруднит таможенное оформление    ..    Ravon возобновляет поставки автомобилей в Россию    ..    На ДВЖД обсудили организацию перевозки грузов и выгрузку в Приморских портах    ..    Свердловская железная дорога увеличила объем отправки грузов    ..    «Волга-Днепр» проведет реструктуризацию    ..    Необходимо выработать комплексный подход    ..    В Украине на 21 августа собрано 38,9 млн т зерна нового урожая    ..    Вагоноколесные мастерские Одесса-Застава І сформировали 930 колесных пар    ..    Solaris выходит на первое место    ..    Привлекаем инвестиции на Балтийском транспортном форуме    ..    FlixBus объявила о расширении международной автобусной сети

Corporate Fleet Management

  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

LKW Walter
VIA LATVIA
LKW Walter Rus
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

Noslēgts līgums ar Dānijas Karalisti par iespējām uzglabāt naftas rezerves

  01.10.2009    

Šodien, 1.oktobrī, ekonomikas ministrs Artis Kampars (JL) un Dānijas Karalistes ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Latvijas Republikā Ufe Volfhekels (Uffe Wolffhechel)


parakstīja Latvijas Republikas valdības un Dānijas Karalistes valdības līgumu par savstarpēju jēlnaftas un naftas produktu rezervju uzglabāšanu, teikts Ekonomikas ministrijas Sabiedrisko attiecību nodaļas zinojumā.
Minētā līguma parakstīšana nodrošinās Latvijas valstij un uzņēmumiem iespēju uzglabāt jēlnaftas un naftas produktu rezerves Dānijā, kas palielina konkurenci naftas produktu uzglabāšanas pakalpojumu sniedzēju vidū un līdz ar to – ekonomisko izdevīgumu Latvijas valstij un uzņēmumiem.
Pirms līguma parakstīšanas ekonomikas ministrs un vēstnieks pārrunāja jautājumus par abu valstu eksporta veicināšanas pieredzi. Tikšanās laikā tika apspriesta arī Dānijas vēstniecības un Ekonomikas ministrijas iecere organizēt nākamā gada sākumā konferenci par energoefektivitātes jautājumiem.
Kā iepriekš informējām, valdība 2009.gada 7.jūlija sēdē apstiprināja Ministru kabineta noteikumus Nr.758 „Par Latvijas Republikas valdības un Dānijas Karalistes valdības līgumu par savstarpēju jēlnaftas un naftas produktu rezervju uzglabāšanu”.
Normatīvais akts tika izstrādāts saskaņā ar 2006.gada 24.jūlija Padomes Direktīvas 2006/67/EK, ar ko dalībvalstīm uzliek par pienākumu uzturēt jēlnaftas un naftas produktu obligātās rezerves. Minētā direktīva paredz iespēju dalībvalstīm  uzglabāt obligātās naftas produktu rezerves citā Eiropas Savienības dalībvalstī.
Latvijai šāds līgums jau ir noslēgts ar Lietuvu un Igauniju. Līdzīgus līgumus vēl paredzēts noslēgt ar Zviedriju, Nīderlandi un Somiju.


 


.. поиск ..