.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            18 апреля 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LDz Cargo

SmartTRANSPORT

LKW Walter

  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

LDz Cargo
LKW Walter
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

Ventspils Tirdzniecības ostas kravu pārkraušanas apjomi februārī palielinājās par 41%

  10.03.2010    

2010. gada februārī caur A/s “Ventspils Tirdzniecības osta” tika pārkrauti 425,92 tūkst. tonnu kravu, kas salīdzinājumā ar janvāri pieauga par 41%. Pēc 2009. gada rezultātiem A/s “Ventspils Tirdzniecības osta” (VTO) kravu pārkraušanas apjomi sastādīja 3,167 milj. tonnu.
„A/s “Ventspils Tirdzniecības osta” 2009. gada darbības rezultātus jāapskata, ņemot vērā lielākā slēgtā akmeņogļu termināla Baltijas valstīs A/s “Baltic Coal Terminal” (BCT) darba uzsākšanu. VTO ir A/s “Baltic Coal Terminal” līdzdibinātājs un akcionārs.
Kā zināms, BCT uzsāka savu darbību pagājušā gada martā un pēc 2009. gada rezultātiem nosūtīja eksportā 2,4 milj. tonnu akmeņogļu. Ja apskata akmeņogļu pārkraušanu Ventspils ostā kopumā, pēc jaunā termināla darbības uzsākšanas 2009. gada rezultāti rāda, ka tas sastādīja 5,12 milj. tonnu (kopā ar VTO pārkraušanas apjomiem), kas ir par 15% vairāk nekā 2008. gadā. Jau pēc A/s „Baltic Coal Terminal” darba uzsākšanas kompānijas VTO valde spēja piesaistīt jaunas kravas platībās, kuras atbrīvojās pēc akmeņogļu partiju pārcelšanu apstrādei jaunajā terminālā. Mēs uzskatām, ka jāpaplašina apstrādājamo kravu nomenklatūru, tai skaitā, lai samazinātu atkarību no energoresursu cenām pasaules tirgos”, - situāciju komentēja A/s „Ventspils Tirdzniecības osta” valdes priekšsēdētājs Valērijs Pašuta.


.. поиск ..