.. подписка
    .. rss каналы
    .. пресс-релизы
    .. контакты


            20 июля 2019

.. in english  .. по-русски  .. latviski    

LKW Walter

TransLogistica Kazakhstan 2019
   ..    Уточнён порядок осуществления международных перевозок российскими перевозчиками    ..    Запрет перенесен на полгода    ..    На 44% увеличился пассажиропоток в морском пункте пропуска Петропавловск-Камчатский    ..    DPD в России: доставка крупногабарита до квартиры теперь и в вашем городе    ..    Лонг-Бич в большом минусе    ..    Hapag-Lloyd запускает индоевропейский сервис    ..    Qatar Airways будет летать в Ботсвану    ..    АО «ФГК» и АО «Алтайвагон» заключили контракт    ..    АО «ОТЛК ЕРА» сохраняет положительную динамику объемов перевозок    ..    "Укрзализныця" будет развивать модель грузоперевозок precision railroading    ..    "Лемтранс" перевез 25 млн тонн грузов за полгода    ..    Deutsche Bahn решил вопрос с качеством ICE 4    ..    Грузооборот российских портов в июне 2019 увеличился на 5,5%    ..    БелАЗ поставит 11 самосвалов угольной компании "Южный Кузбасс"    ..    РС: итоги конференции по правилам для рыболовных судов 2019


  .. карта сайта ..


  .. издания ..


  .. новости ..


  .. реклама ..

LKW Walter
VIA LATVIA
LKW Walter Rus
 
  .. партнёры ..

Indiaexportnews.com

Ar svinīgu protokola parakstīšanu noslēdzas Dzelzceļa transporta padomes 52.sēde

  14.05.2010    

14.maijā Jūrmalā ar svinīgu protokola parakstīšanu noslēdzās 52.Dzelzceļa transporta padomes (DzTP) sēde, kurā 17 valstu dzelzceļu delegāciju vadītāji vienojās uzlabot sava vagonu parka tehnisko stāvokli, kā arī nodrošināt ātrāku pasažieru vilcienu satiksmi šķērsojot starpvalstu robežas.
“Esam gandarīti, ka šī autoritatīvā dzelzceļa profesionāļu tikšanās — Dzelzceļa transporta padomes sanāksme — notika Latvijā. Tas ir apliecinājums tam, ka Latvijas dzelzceļam un ostām ir attīstības potenciāls un savu ieinteresētību tajā mūsu sadarbības valstu dzelzceļu vadītāji apliecināja ar savu klātbūtni. Šīs sanāksmes ietvaros mums izdevās vienoties ne tikai par kopīgās sadarbības uzlabošanu, bet arī parakstīt nozīmīgas divpusējās vienošanās ar Krievijas dzelzceļu,” par DzTP darba rezultātiem stāsta Latvijas dzelzceļa valdes priekšsēdētājs Uģis Magonis.
DzTP locekļi, analizējot 2009.gada savstarpējo norēķinu rādītājus, atzina, ka savstarpējos norēķinos LDz nav starp debitoriem nedz pagājušajā gadā, nedz šī gada pirmajā ceturksnī. Dzelzceļa administrāciju pārstāvji arī atzīmēja, ka pēdējo 18 gadu laikā ievērojami palielinājies privātā vagonu parka īpatsvars, kas pieaudzis no 14 līdz 53 procentiem, tomēr tas radījis problēmas ar parka tehnisko stāvokli, tāpēc administrāciju pārstāvjiem uzdots uzlabot ritošā sastāva kvalitāti.
2009. gadā DzTP dalībvalstu dzelzceļa tīklā ir pārvadāts 1855,1 miljons tonnu kravu, kas salīdzinājumā ar 2008. gadu, sastāda 102 procentus, bet 2010. gada pirmā ceturkšņa apkoptie rezultāti liecina, ka kopumā visā dzelzceļa tīklā pārvadājumu apjomi palielinājās par 10,8 procentiem. Konteineru pārvadājumi pieauguši par 8,1 procentu, un gandrīz visos dalībvalstu dzelzceļos bija vērojama kravu apjoma pieauguma tendence.
DzTP laikā apbalvoti laikā vairāki Padomē iesaistīto dzelzceļu administrāciju darbinieki, kuri veikuši īpašu ieguldījumu dzelzceļa nozares attīstībā. Septiņus darbiniekus 13. maija vakarā Krievijas dzelzceļa prezidents, DzTP priekšsēdētājs Vladimirs Jakuņins apbalvoja Latvijas Dzelzceļa vēstures muzejā. Apbalvojumus saņēma arī divi Latvijas dzelzceļa darbinieki:
• Par ievērojamu ieguldījumu dzelzceļa transporta koordināciju starptautiskā līmenī, izstrādājot un saskaņojot Padomes darba principus un veicinot dzelzceļa transporta attīstību ar Padomes Goda rakstu apbalvots LDz valdes loceklis Ēriks Šmuksts.
• Par ievērojamu ieguldījumu dzelzceļa transporta attīstībā un progresīvu tehnoloģiju ieviešanu ar Padomes Goda rakstu apbalvots LDz meitas uzņēmuma SIA LDz Cargo Norēķinu biroja vadītāja vietnieks Sergejs Kuprijanovs.
DzTP apvieno dzelzceļu sistēmas, kas darbojas 1520 mm sliežu platuma telpā. Padomi nodibināja NVS valstis 1992. gada 14. februārī un tajā apvienojušās 17 dalībvalstis: NVS un Baltijas valstis, kā arī Gruzija, Bulgārija un Somija.
Koncerns Latvijas dzelzceļš sastāv no valdošā uzņēmuma VAS Latvijas dzelzceļš un četrām meitassabiedrībām – SIA LDz Cargo, kas nodarbojas ar dzelzceļa kravu pārvadājumiem; infrastruktūras būvniecības un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Infrastruktūra; ritošā sastāva remonta un uzturēšanas uzņēmuma SIA LDz Ritošā sastāva serviss, kā arī apsardzes uzņēmuma LDz Apsardze... поиск ..